-A +A

Godziny urzędowania

  • Biuro Podawcze: 7:30-15:30 - pn. 7:30-18:00
  • Punkt K​RK: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00
  • Kasa Sądu: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00

Najważniejsze Telefony

  • Centrala Sądu: 58 32-13-199
  • Sprawy karne: 58 32-13-268
  • Sprawy cywilne: 58 32-13-269

Newsletter

Styczeń

15.01.2018 r.

16.01.2018 r.

17.01.2018 r.

18.01.2018 r.

    19.01.2018 r.

 

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK163/17

p-ko Anna K.

godz. 9.00 sala 243

obowiązują karty wstępu

 
 

2. Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. 3 Maja 9a

VNkd 220/17

mał. Angelika J i inni

godz. 10.30 sala C 021

OGŁOSZENIE WYROKU

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

XVC 493/16       

Natalia N. p-ko Hans G.                

godz. 9.00 sala 217

 

 

2. Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 208/16

p-ko Damian W. i inni

godz. 9.00 sala 101

obowiązują karty wstępu

 

 

3. Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

XIVK 101/17

p-ko Bartłomiej R.

godz. 9.15 sala 129

 

 

1. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku

ul. Piekarnicza 10

XI K 770/14

p-ko  Bartosz K., Waldemar Z.

godz. 10.00 Sala A63

sprawa z wyłączoną jawnością

 

1. Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

X K 794/14

Krzysztof P. i inni

godz. 12.00  sala 46

 

2. Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 123/15

p-ko Marcin P. i Katarzyna P.

godz. 9.00 sala 145

obowiązują karty wstępu

 

3. Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

IVK 103/15

p-ko Jerzy J. i inni

godz. 10.00 sala 201

 

4. Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

IVK 50/17

p-ko Marcin D. i inni

godz. 8.30 sala 101

OGŁOSZENIE WYROKU

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

XIVK 168/17

p-ko Lech R.

godz. 9.00 sala 129

sprawa z wyłączoną jawnością

 

2. Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

XIVK 26/16

Anna S. i inni

godz. 9.15 sala 331

 

Styczeń

22.01.2018 r.

23.01.2018 r.

24.01.2018 r.

25.01.2018 r.

26.01.2018 r.

 

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

XIVK 101/17

p-ko Bartłomiej R.

godz. 9.15 sala 331

 

2. Sąd Rejonowy w Sopocie

ul. 1 Maja 10

IIK 317/17

p-ko Sandra H. i inni

godz. 8.30 sala 1.11

 

3. Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

IIK 495/17

p-ko Paweł A.

godz. 8.30 sala 43

 

4. Sąd Rejonowy Gdynia

ul. Plac Konstytucji 5

IXK 792/17

p-ko Ammar M. i Ahmed B.

godz. 9.00

sala W 32A

sprawa z wyłączoną jawnością

 

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 254/16

p-ko Michał S. i inni

godz. 9.00, sala 201

 

2. Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim

ul. Kościuszki 30

IIK 1122/17

p-ko Mateusz C. i inni

godz. 9.30 sala 14

(I TERMIN)

 

 

1. Sąd Rejonowy w Wejherowie

Wydział IX Karny Zamiejscowy w Pucku

ul. Żeromskiego 2

IX K 594/14

p-ko Krystian W.

godz. 10.30 sala 18

1.  Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30

IVK 203/17

p-ko Radosław G.

godz. 9.00 sala 201

 

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 123/15

p-ko Marcin P. i Katarzyna P.

godz. 9.00 sala 145

obowiązują karty wstępu

 

2. Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30 /34

XVC 203/17

Henryk J. p-ko      Lech W.

godz. 11.15 sala 217

obowiązują karty wstępu