-A +A

Godziny urzędowania

  • Biuro Podawcze: 7:30-15:30 - pn. 7:30-18:00
  • Punkt K​RK: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00
  • Kasa Sądu: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00

Najważniejsze Telefony

  • Centrala Sądu: 58 32-13-199
  • Sprawy karne: 58 32-13-268
  • Sprawy cywilne: 58 32-13-269

Newsletter

Maj

21.05.2018 r.

22.05.2018 r.

23.05.2018 r.

24.05.2018 r.

25.05.2018 r.

 

1. Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

XIVK 101/17

p-ko Bartłomiej R.

godz.9.15 sala 117a

 

1. Sąd Rejonowy Gdańsk–Północ w Gdańsku

ul. Piekarnicza 10

IIK 650/17

p-ko Dariusz M.

godz. 13.00 sala A40

sprawa z wyłączoną jawnością

 

1. Sąd Rejonowy Gdynia

ul. Plac Konstytucji 5

IXK 792/17

p-ko Ammar M. i Ahmed B.

godz. 10.00

sala 130

sprawa z wyłączoną jawnością

 

2. Sąd Rejonowy Gdynia

ul. Plac Konstytucji 5

IX K 677/15

p-ko Tomasz W.

godz. 11.00  sala 311

 

1. Sąd Rejonowy w Kartuzach

ul. Kościuszki 26

IIK 981/17

p-ko Ewa Ch.

Godz. 9.00 sala 6

 

2.Sąd Okręgowy w Gdańsku  

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 208/16

p-ko Damian W. i inni

godz. 9.00 sala 101

obowiązują karty wstępu

 

1.Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30 /34

IVK 123/15

p-ko Marcin P. i Katarzyna P.

godz. 9.00 sala 145

obowiązują karty wstępu

 

2. Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30

IVK 203/17

p-ko Radosław G.

godz. 9.00 sala 101

 

Maj/Czerwiec

28.05.2018 r.

29.05.2018 r.

30.05.2018 r.

31.05.2018 r.

01.06.2018 r.

 

1.Sąd Rejonowy Gdańsk–Północ w Gdańsku

ul. Piekarnicza 10

IIK 1199/16

p-ko Radomir Sz.

godz.11.00 sala A42

 

2. Sąd Rejonowy w Sopocie 

ul.1 Maja 10

IIK 214/15

p-ko Danuta M. i Piotr M..

godz. 13.00 sala 1.11

1.Sąd Rejonowy w Sopocie 

ul.1 Maja 10

IIK 414/17

p-ko  Alvaro Enrique F.

godz. 11.00 sala 1.01

sprawa z wyłączoną jawnością

 

2.Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim

ul. Kościuszki 30

IIK 1122/17

p-ko Mateusz C. i inni

godz. 11.00 sala 14

 

3.Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30 /34

XVC 493/16  

Natalia N. p-ko  Hans G.   

godz. 11.30 sala 117

 

4.Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

IIK 1647/17

p-ko Paweł A.

godz. 10.00 sala 18

sprawa z wyłączoną jawnością

 

5.Sąd Okręgowy w Gdańsku 

ul. Nowe Ogrody 30/34

IVK 103/15

p-ko Jerzy J. i inni

godz. 10.00  sala 201

1. Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30/34

IIK 1238/16

p-ko Dominik W.

godz. 14.30 sala 28

sprawa z wyłączoną jawnością

 

2.Sąd Rejonowy Gdynia

ul. Plac Konstytucji 5

IXK 108/18

p-ko Wojciechowi L.

godz. 9.30 sala 130

sprawa z wyłączoną jawnością

 

3.Sąd Okręgowy w Gdańsku

ul. Nowe Ogrody 30 /34

XV C 1919/12

Marius O. p-ko Sylwester L. i Michał M. o ochronę dóbr osobistych

godz. 11.45 sala 330

 

 

 

Aktualizacja newslettera: 2018-05-18, godz. 10:05