-A +A

Godziny urzędowania

  • Biuro Podawcze: 7:30-15:30 - pn. 7:30-18:00
  • Punkt K​RK: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00
  • Kasa Sądu: 8:30-15:00 - pn. 8:30-18:00

Najważniejsze Telefony

  • Centrala Sądu: 58 32-13-199
  • Sprawy karne: 58 32-13-268
  • Sprawy cywilne: 58 32-13-269

Wykaz ośrodków mediacyjnych

I

KRAJOWE STOWARZYSZENIE MEDIATORÓW

Biuro Zarządu Głównego KSM ul. Janowska 19A, 61-321 Poznań

Adres do korespondencji: ul. Święty Marcin 69, 61-808 Poznań, tel. +48 728 932 351
www.mediacjeksm.pl 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

Telefon, e-mail

adres do korespondencji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Bartosz

Poćwiardowski

607 262 104

80-227 Gdańsk

ul. Sienkiewicza 3/2

biuro@centrumzgody.pl

Mgr prawa,

mediator zawodowy

---

Tak

Tak

Tak

2

Jarosław

Pietkiewicz

606 112 050,
58 554 57 11

80-299 Gdańsk

ul. Kielnieńska 127b/8

beepowerpoland@gmail.com

Mgr finanse i bankowość. Uniwersytet Gdański

---

Tak

---

Tak

3

Tomasz

Duchnicz

795 176 198

83-200 Starogard Gdański

Aleja Wojska Polskiego 10a/3

mediatorsadowy@interia.pl

 

 

 

Mgr pedagog szkolny, nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, doradca zawodowy, instruktor pierwszej pomocy, doradca ds. odszkodowań

Tak

Tak

Tak

Tak

4

Krystyna

Pruska

504 236 578

80-717 Gdansk

ul. Miałki Szlak 26

krystyna.pruska@wp.pl

Mgr pedagogiki -przedsiębiorca

Tak

Tak

Tak

Tak

5

Zofia

Gruszecka

603 608 185

80-251 Gdańsk

ul. Matki Polki 5/4

zofia@centrumporozumienia.pl

Mgr. inż. bud. -

coach, mentor

przedsiębiorczości

Tak

Tak

Tak

Tak

6

Jolanta

Maślikowska

603 138 491

52-234 Wrocław

ul. Smardzowska 24

kancelaria@mediacje-maslikowska.pl

Mgr politologii, MBA,

dr UW mediacje gospodarcze

Tak

Tak

Tak

Tak

7

Agnieszka

Bytof

665 432 012

e-mail: a.bytof@prawo-kancelaria.com

Wyższe prawnicze,

Radca prawny

 

---

Tak

Tak

Tak

II

POLSKIE CENTRUM MEDIACJI Oddział Trójmiasto, al. Piastowska 89, 80-363 Gdańsk,

tel. 661 618 804; e-mail: pcmtrojmiasto@gmail.com; www.mediacja3miasto.pl,

 Adres do korespondencji: UP Gdańsk 5, ul. Stary Rynek Oliwski 18, 80-305 Gdańsk, Skr. Pocztowa 21

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

Telefon, e-mail

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Małgorzata

Bettin-Źrubek

602 672 774

m.bettin-zrubek@gmail.com

wyższe, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej

tak

tak

-

tak

2

Irena

Drawc-Ciftci

602 601 401

i.drawcciftci@gmail.com

wyższe, mgr pedagogiki rodziny,

familolog - doradca rodzinny

tak

tak

tak

tak

3

Aneta

Frankowska-Nieściór

609 510 369

anetafrankowska@gmail.com

wyższe, mgr prawa

mgr archeologii

tak

tak

tak

tak

4

Renata

Gromko

517 829 535

renegromko@wp.pl

wyższe,

mgr pedagogiki specjalnej,

oligofrenopedagog

tak

tak

tak

tak

5

Agnieszka

Iwaniuk

507 193 962

iwaniukagnieszka@gmail.com

wyższe, mgr prawa

adwokat

tak

tak

tak

tak

6

Andrzej

Krajnik

782 245 206

wyższe,

mgr ekonomii familolog – doradca rodzinny

tak

tak

tak

tak

7

Agnieszka

Krzemianowska- Ozga

502 449 974

 

wyższe,

mgr psychologii

 

tak

tak

---

---

8

Krzysztof

Lipka

518 922 372

wyższe, mgr pedagogiki

tak

tak

tak

tak

9

Anna

Łęcka-Łagoda

660 684 382

wyższe,

mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i psychopedagogiki

tak

tak

---

---

10

 Przemysław

  Mogiełka

692 158 783

  wyższe,   mgr prawa

  adwokat

 tak

  tak

  tak

  tak

11

 Sławomira

 Pastuszak-

 Nicewicz

 

502 942 447

 

 wyższe, mgr prawa

 adwokat

 tak

 tak

 tak

 tak

12

 Honorata

 Sądel

502 681 422

 wyższe,

 mgr  prawa

 

 tak

 tak

 tak

 tak

13

Katarzyna

Stryjek

502 209 729

wyższe,

mgr pedagogiki resocjalizacyjnej

tak

tak

tak

tak

14

Jacek

Wałdoch

514 924 235

wyższe,

dr prawa

tak

tak

tak

tak

15

Elżbieta

Zięba

572 608 872

elazieba.med@gmail.com

wyższe,

mgr administracji

tak

tak

tak

tak

III

GDAŃSKIE CENTRUM MEDIACJI przy FUNDACJI INICJATYW SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYCH ul. Gdyńskich Kosynierów 11, 80-866 Gdańsk, www.fiso.org.pl, e-mail: biuro@fiso.org.pl

tel. 58 322-31-49, 517 355 066

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Magdalena

Grabarczyk-Bródka

58 322 31 49

517 355 066

Wyższe, pedagog, politolog

tak

tak

tak

tak

2

Jeremi

Chlebowicz

58 322 31 49

517 355 066

-

tak

tak

-

-

3

Iwona

Milewska

58 322 31 49

517 355 066

Średnie

tak

tak

-

-

4

Natalia

Lach

58 322 31 49

517 355 066

Wyższe, filologia,

nauczyciel dypl.

 

tak

tak

-

-

5

Michał

Kubiak

58 322 31 49

517 355 066

Wyższe, mgr prawa

tak

tak

-

tak

IV

KRAJOWE STOWARZYSZNIE NEGOCJACJI I POWIERNICTWA " MEDIATOR agere-de" z siedzibą w Przegędzy,

ul. Mikołowska 13B, 44-238 Przegędza

tel. 721 840 911, 503 753 825, 669 043 237

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

Telefon/e-mail

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Joanna

Chat

503 753 825

mediacje_jc@hoga.pl

wyższe ekonomiczne,

podyplomowe

tak

tak

tak

tak

2

Beata

Rudzińska

669 043 237

beata.rudzinska@vp.pl

wyższe prawnicze

tak

tak

tak

tak

3

Robert

Rudziński

721 840 911

robert.rudzinski@vp.pl

wyższe resocjalizacja

tak

tak

tak

tak

V

Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 35, 80-803 Gdańsk tel./ fax 58 302-97-28

 e-mail: mediacje@oirp.gda.plwww.oirp.gda.pl

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

Adres, telefon, e-mail

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Andrzej

Bodakowski

Kancelaria Radców Prawnych Bodakowski, Roszkowski

ul. Batorego 17/1,

80-251 Gdańsk

58 346 09 89

kancbrs@3net.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

2

Teresa

Buchholz

Kancelaria Radców Prawnych PORT-LEX

ul. Janka Wiśniewskiego 20

81-969 Gdynia

58 621 55 63

Radca prawny

-

tak

tak

tak

3

Monika

Drobysz

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Żniwna 45,

81-586 Gdynia

58 629 99 21

gdyniakancelaria@gmail.com

Radca prawny

-

tak

tak

tak

4

Joanna

Dubicka

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Dubicka

ul. Łokietka 52/3

81-736 Sopot

501 415 107

joanna@cognitor.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

5

Bogusława

Dybowska

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Okrzei 7/9

81-228 Gdynia

58 627 07 49

Radca prawny

-

tak

tak

tak

6

Andrzej

Fortuna

Kancelaria Radcy Prawnego

FORTUNA, tel. 58 340 47 63

ul. Zawiszy Czarnego 6/1

80-433 Gdańsk

kancelaria@fortuna-krp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

7

Danuta

Fortuna

Kancelaria Radcy Prawnego

FORTUNA, tel. 58 340 47 63

ul. Zawiszy Czarnego 6/1

80-433 Gdańsk

danuta@fortuna-krp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

8

Piotr T.

Kubik

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Legionów 104 D/4

81-412 Gdynia

58 732 26 22

piotr@kubik.gd.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

9

Violetta

Leske

Kancelaria Radców Prawnych COGNITOR s.p.

ul. Szymanowskiego 2

80-280 Gdańsk

883 774 553

v.j.l@wp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

10

Jerzy

Łopaciński

Kancelaria Radców Prawnych Patron s.c.

ul. Grunwaldzka 135

80-264 Gdańsk

601 846 484, 58 341 56 31

j.lopacinski@patron.gda.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

11

Jowita

Mulawa-Krauze

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Niedźwiednik 37 A/1

80-295 Gdańsk

58 341 01 10, 501 011 779 Jowita.MK@kancelaria-jmk.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

12

Artur

Person

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Inżynierska 23

81-512 Gdynia

58 664 92 62, 602 214 861

artur.person@pkrp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

13

Joanna

Radziszewska

ul. Gryfa Pomorskiego 65A/11

81-572 Gdynia

606 603 607

asirad@wp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

14

Marcin

Stankiewicz

ul. Bergiela 5/35

80-180 Gdańsk

506 195 916

marcin.stankiewicz@kancelaria-stankiewicz.pl

Radca Prawny

-

tak

tak

tak

15

Rafał

Szordykowski

Kancelaria Radców Prawnych Szordykowski s.p.

ul. 3 Maja 46

81-743 Sopot

58 555 74 89,601 225 871

r.szordykowski@szordykowski.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

16

Zbigniew

Szychowski

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów s.p.

ul. Kartuska 5

80-103 Gdańsk

58 301 47 91

Z.Szychowski@avalconsult.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

17

Renata

Tracz-Went

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Straganiarska 49/50 m 1

80-837 Gdańsk

501 214 166

renata-tracz@wp.pl

Radca prawny

-

tak

tak

tak

VI

Ośrodek Mediacji Gospodarczych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie, ul. Kopernika 10, 10-511 Olsztyn

tel. 89 527-98-63, tel/fax 89 523-79-80, e-mail: biuro@oirp.olsztyn.pl, www.oirp.olsztyn.pl

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Małgorzata

Bieniek

602 834 616

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

2

Beata

Czech

502 324 372

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

oraz

Kancelaria Mediacyjna OMG

82-500 Kwidzyn, ul. Słowiańska 13 A/10 (II piętro)

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

3

Lucyna

Duraj-Górecka

605 438 038

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak

tak

4

Justyna

Fesnak

606 312 939

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

Adm.

tak

tak

tak

5

Edyta

Gietka

607 365 777

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

6

Katarzyna

Godlewska

607 365 777

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

tak

Adm

7

Krzysztof

Górecki

607 157 438

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

8

Izabela

Jacyno

500 181 888

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

9

Cezary

Jezierski

602 382 873

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

oraz

Kancelaria Mediacyjna OMG

07-200 Wyszków,

ul. Piłsudskiego 42

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

10

Iwona

Kamińska

608 533 843

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

tak

-

11

Sławomir

Kamrowski

691 928 215

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

12

Marek

Karolczak

604 156 043

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

-

tak

13

Anna

Kędzierska

503 178 822

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

-

tak

14

Andrzej

Kurowski

601 644 247

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

-

tak

15

Witold

Lewandowski

502 677 164

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

oraz

Kancelaria Mediacyjna OMG

07-410 Ostrołęka,

ul. Witosa 3

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak-

tak

16

Marek

Łebkowski

508 157 193

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak

tak

17

Małgorzata

Łubińska

502 089 730

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak

tak

18

Barbara

Majkowska

503 091 009

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Kancelaria Mediacyjna OMG

07-410 Ostrołęka,

ul. Witosa 3

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak

tak

19

Piotr

Marciniak

693 624 691

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

20

Robert

Nosorowski

601 925 695

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

21

Anita

Ozga-Konopka

609 108 173

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

22

Adrianna

Pannek

605 892 201

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

23

Tomasz

Parkasiewicz

604 550 133

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

24

Dorota

Parys

600 079 321

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

-

tak

25

Aleksandra

Racka

512 387 570

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

26

Cezary

Rutkowski

886 557 786

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

27

Wioletta

Rynkiewicz

606 125 585

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

Adm.

-

tak

28

Marcin

Szakiewicz

662 662 537

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

29

Elżbieta

Szerwińska

601 782 353

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

Adm

tak

30

Joanna

Szwedowicz

606 242 480

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

-

tak

31

Beata

Urbańska

600 450 487

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

32

Jadwiga

Ustrzyńska

602 390 324

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Kancelaria Mediacyjna OMG

82-500 Kwidzyn, ul. Słowiańska 13 A/10 (II piętro)

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

33

Beata

Wierzchowska

606 626 532

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

tak

tak

34

Marek

Wójcik

506 031 642

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

Adm

tak

35

Adam

Zienkiewicz

608 630 612

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

-

tak

-

tak

36

Małgorzata

Zienkiewicz

504 107 074

89 527 96 63, fax.89 523 79 80

Ośrodek Mediacji Gosp. przy

OIRP w Olsztynie

10-511 Olsztyn, ul. Kopernika 10

Wyższe prawnicze

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

VII

Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, ul. Gdańska 68/6, 83-021 Bydgoszcz

tel. 602 494 335, www. om.oirp.bydgoszcz.pl, e-mail; biuro@oirp.bydgoszcz.pl

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Magdalena

Adamczewska

612 925 630

605 062 001

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Szamotuły, Poznań

Radca prawny

-

tak

-

tak

2

Kinga

Badowska-Zygmuntowicz

606 219 785

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

3

Anna

Budna

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Inowrocław

Radca prawny

-

tak

tak

tak

4

Sławomir

Czachorowski

608 085 898

52 322 81 52

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

-

tak

-

tak

5

Ewa

Kwiatkowska

606 788 711

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

-

-

tak

-

6

Maria

Kręc

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Inowrocław

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

7

Cezary

Krzywicki

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

tak

tak

-

-

8

Bernadeta

Podraska

602 494 335

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

-

tak

-

tak

9

Maciej

Podraska

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

mgr prawa, mediator

-

tak

-

tak

10

Małgorzata

Polukard-Falkowska

661 428473

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

tak

tak

-

-

11

Leszek

Posłuszny

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

mgr prawa, mediator

tak

tak

-

tak

12

Karolina

Rozmarynowska

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Chojnice,

ul. Dworcowa 23/1

Radca prawny

tak

tak

-

-

13

Robert

Sadowski

506 151 210

52 344 65 75

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

mgr prawa, mediator

tak

tak

-

tak

14

Irena

Paczkowska

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

WSB Toruń,

ul. Młodzieżowa 31

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

15

Marzena

Żmuda-Czekaj

506 180 363

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

-

tak

-

tak

16

Hanna

Żurowska

696 055 750

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Radca prawny

tak

tak

-

tak

17

Anna

Karwowska

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Gniezno

mgr pedagogiki

mediator

-

tak

-

-

18

Tomasz

Tojza

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Piła

 

Radca prawny

tak

tak

tak

tak

19

Barbara

Kula

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

Piła

Radca prawny

-

tak

-

tak

20

Iga 

Nowicka

OIRP Bydgoszcz

ul. Gdańska 68/6

mgr socjolog

tak

tak

-

-

VIII

CENTRUM MEDIACJI GOSPODARCZEJ ul. Wilcza 29A lok.4A, 00-544 Warszawa

Tel/faks 22 825 40 83, 22 409 53 83, www. madiacja.org, e-mail: cmg@mediacja.org

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon , e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Maciej 

Tański

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

e-mail: maciej.tanski@mediacja.org

ul. Wilcza 29A lok. 4A,

00-544 Warszawa

Wyższe: dziennikarstwo i nauki polityczne,

członek Społecznej Rady przy MS ds. ADR

-

tak

-

tak

2

Sylwester 

Pieckowski

Tel. 22 520 50 25

e-mail: spieckowski@rslegal.com

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy

ul. Emilii Plater 53

00-113 Warszawa

Wyższe: prawnik

-

tak

-

tak

3

Piotr  

Nowaczyk

Tel. 22 637 52 48

605 324 502

e-mail:arb@piotrnowaczyk.com

ul. Słomińskiego 19

00-195 Warszawa

Wyższe: prawnik

-

-

-

tak

4

Tomasz 

Zbiegień

Tel. 22 520 50 00

e-mail: tzbiegien@rslegal.pl

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy

ul. Emilii Plater 53

00-113 Warszawa

Wyższe: prawnik

-

tak

-

tak

5

Krzysztof 

Falkiewicz

Tel. 22 881 19 11

e-mail: falkiewicz@fklegal.pl

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Pytlasińskiego 11

00-001 Warszawa

Wyższe: prawnik

-

tak

-

tak

6

Ewa 

Gmurzyńska

Tel. 22 552 59 20

e-mail: gmurzyńska@law.ufl.edu

ul. Lipowa 4, pok. 3.5,

00-316 Warszawa

Wyższe: Radca prawny, dr nauk prawnych

-

tak

-

tak

7

Violetta 

Wysok

Tel. 22 402 31 00

e-mail: violetta.wysok@wysok.pl

 

Wyższe: Radca prawny

-

tak

-

tak

8

Magdalena 

Życzkowska-Jóźwiak

Tel. 22 690 61 33

e-mail: zyczkowska@gtlaw.com

Kancelaria Greenberg Traurig

Wyższe: Radca prawny, dr nauk prawnych

-

tak

-

tak

9

Maciej

Urbaniak

Tel. 22 520 50 00

e-mail: murbaniak@rslegal.pl

Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy

ul. Emilii Plater 53

00-113 Warszawa

Wyższe: prawnik

-

-

-

tak

IX

Ośrodek Mediacji w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa

Tel. 609 311 182; 22 59 00 778, www. mediacje.wsm.waw.pl/  e-mail: centrum.mediacji@wsm.warszawa.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Marzena

Pięta

Tel. 722 105 954

e-mail: marzena.pieta@gmail.pl

-

-

tak

-

-

2

Michał Jerzy

Nowicki

Tel. 607 366 769

e-mail: prawnik.nowicki@gmail.pl

-

-

tak

-

-

X

Ośrodek Mediacyjny STOWARZYSZENIA NOTARIUSZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

ul. L. Rydygiera 17, lok. U01, 01-793 Warszawa, tel/fax 22 827 13 45, 22 827 01 94, e-mail: snrp@rejent.com.pl, www. rejent.com.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Joanna

Mędraś

Kancelaria Notarialna

ul. Pniewskiego 6/2

80-246 Gdańsk

tel. 501 106 488, fax. 58 710 16 17

e-mail:joanna.medras@wp.pl

 

wyższe; mgr prawa,

Studia podyplomowe:

Mediacje i Negocjacje Gospodarcze i Pracownicze, Notariusz

tak

tak

tak

tak

2

Agnieszka

Sinkiewicz

Kancelaria Notarialna

ul. Mickiewicza 8/2

14-100 Ostróda

tel. 89 64 64 990

502 556 868

fax: 89 647 96 55

e-mail:

agnieszka.sinkiewicz@gdin.pl

 

wyższe;

notariusz

tak

tak

tak

tak

XI

Ośrodek Mediacji i Komunikacji, ul. Tysiąclecia 85, 86-300 Grudziądz; tel. 512 476 385

e-mail: kontakt@odmediacjidokomunikacji.pl, www.odmediacjidokomunikacji.pl

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt – Kompetencje

Obszary mediacji

Telefon, adres do korespondencji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Ilona

Mroczkowska

ul. Tysiąclecia 85

86-300 Grudziądz

512 476 385

mroczkowska.ilona@wp.pl

wyższe,

mgr stosunków międzynarodowych

tak

tak

tak

tak

Animator kultury

menager w branży budowlanej

2

Iwona

Lubczyńska

ul. Tysiąclecia 85

86-300 Grudziądz

883 333 080

Mediator-brodnica@wp.pl

wyższe,

mgr resocjalizacji

tak

tak

tak

tak

współwłaściciel firmy handl.- usług.

XII

Salon Mediacji PLANOWANIE ROZWOJU PBS;

ul. Wrocławska 129; 81-530 Gdynia;

e-mail: elzbietagoncz@wp.pl; tel. 501 052 523, 58 664 86 42, telefax: 58 664 67 08

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Elżbieta 

Gończ

kom.(+48) 501 052 523

tel.(+48 58) 664 86 42;

e-mail: elzbietagoncz@wp.pl ,

egoncz@planowanierozwoju.eu

Siedziba: Salon Mediacji Planowanie Rozwoju PBS:

ul. Wrocławska 129

81-530 Gdynia

wyższe,

mgr ekonomii i transportu, handlu zagranicznego,

studia podyplomowe w zakresie prawa, ekspert kształcenia ustawicznego dorosłych, nauczyciel akademicki, ekspert UE, ekspert planowania rozwoju (Firma Planowanie Rozwoju PBS).

Przedsiębiorca, pedagog, trener przedsiębiorczości i rozwoju osobistego. Negocjator i mediator zawodowy – możliwe mediacje w j. angielskim

tak

tak

tak

tak

XIII

Ośrodek Mediacyjny przy Izbie Notarialnej w Gdańsku;

ul. Władysława Jagiełły 10, 81-757 Sopot;

tel. 58 551 63 55, 58 551 50 98; fax: 58 551 50 97;

e-mail: mediacje@gdin.pl; www.gdin.pl/mediacje

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Katarzyna

 Grajewska-

 Bartosz

 

ul. Podjazd 7/2

81-805 Sopot

tel/fax.58 550 76 82,58 555 01 33

e-mail: grajewska@link.gda.pl

wyższe,

notariusz

 

tak

tak

tak

tak

2

Agnieszka

   Białaszewska

ul. Piekarnicza 2 A

80-126 Gdańsk

Tel. 538 515 215

e-mail: mediator.piekarnicza@gmail.com

wyższe,

notariusz

 

tak

tak

tak

tak

3

Edyta

Pietrewicz

Al. Niepodległości 746 lok.1

81-840 Sopot

Tel. 603 385 586, 58 551 28 28

e-mail:edyta.pietrewicz@gdin.pl

 

wyższe,

notariusz

tak

tak

tak

tak

4

Agnieszka

Sinkiewicz

ul. Mickiewicza 8/2

14-100 Ostróda

Tel. 89 64 64 990

e-mail:

agnieszka.sinkiewicz@gdin.pl

wyższe;

notariusz

tak

tak

tak

tak

5

Katarzyna

 

Cinkusz-Ciska

ul. Kopernika 12/4

82-500 Kwidzyn

Tel. 55 261 51 77

e-mail:

katarzyna.cinkusz-ciska@gdin.pl

 

wyższe,

notariusz

 

tak

tak

-

-

6

Michał

Wysocki

ul. Dąbrowskiego 115

84-230 Rumia

tel. 505 015 545; e-mail:

mediator.wysocki@gmail.com

wyższe,

notariusz

tak

tak

tak

tak

7

Adam

 Wasak

ul. Wajdeloty 18/1

80-437 Gdańsk

Tel. 58 341 41 63

e-mail:adam@wasak.pl

wyższe,

notariusz

tak

tak

-

tak

8

Stanisław

 Wasak

ul. Wajdeloty 18/1

80-437 Gdańsk

Tel. 58 341 41 63

e-mail:stanislaw@wasak.pl

wyższe,

zastępca notarialny

tak

tak

tak

tak

9

Agnieszka

Styn

ul. Owocowa 7, Dębogórze

81-198 Kosakowo

tel. 515 479 511

e-mail:agnieszka.styn@gmail.com

 

wyższe;

aplikant notarialny

tak

tak

-

tak

10

Magdalena

Iwaszko

ul. Szewska 10

77-200 Miastko

Tel. 59 714 12 99

e-mail:

kancelaria@notariusz.miastko.

com.pl

 

wyższe;

notariusz

tak

tak

tak

tak

11

Magdalena

Mrozowska

ul. Starogardzka 42/B113

83-010 Straszyn

Tel. 58 526 12 12

e-mail:

kancelaria@notariuszstraszyn.pl

 

wyższe;

notariusz

tak

tak

tak

tak

12

Marta

Wierucka

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 1C/1A

80-041 Gdańsk

Tel. 58 301 93 58

e-mail: kancelaria@wierucka.pl

wyższe;

notariusz

-

tak

tak

tak

13

Beata

Lizakowska

ul. Wodna 13

83-400 Kościerzyna

Tel. 58 523 75 70, 504 851 855

e-mail: notariusz.lizakowska@gmail.com

wyższe;

notariusz

-

tak

-

tak

14

Anna

Rudnicka

ul. Grunwaldzka 212/7

80-266 Gdańsk

Tel. 58 719 88 99, 535 563 563

e-mail: anna.rudnicka@gdin.pl

wyższe;

notariusz

tak

tak

-

tak

15

Paulina

Korwin-Piotrowska

ul. Młyńska 10

76-248 Dębnica Kaszubska

Tel. 798 200 177

e-mail: paulinakorwin-piotrowska@wp.pl

wyższe;

aplikant notarialny

-

tak

-

-

16

Elżbieta

Jurewicz-Szulc

ul. Kielnieńska 71/3

80-299 Gdańsk

Tel. 600 943 467

e-mail: notariusz@jurewicz-szulc.pl

wyższe;

notariusz

-

tak

-

-

17

Katarzyna

Nagórska-Protasiuk

ul. Jaśkowa Dolina 6/2

80-252 Gdańsk

Tel. 58 341 93 59, 519 818 186

503 070 668 e-mail: nagorska.notariusz@gmail.com

wyższe;

notariusz

tak

tak

-

tak

18

Anna

Kelpin

ul. 3 Maja 7

84-200 Wejherowo

Tel. 58 672 23 36, 58 672 27 22

e-mail: notkelpin@wp.pl

wyższe;

notariusz

tak

tak

-

tak

19

Joanna

Orlińska

ul. 3 Maja 7

84-200 Wejherowo

Tel. 58 672 23 36, 58 672 27 22

e-mail: notorlinska@wp.pl

wyższe;

notariusz

tak

tak

-

tak

20

Agnieszka

Dawińdziak

ul. Władysława IV nr 17/15

81-361 Gdynia

Tel. 883 338 929

e-mail: mediatorad@gmail.com

wyższe;

notariusz

tak

tak

-

tak

21

Małgorzata

Wolecka

ul. Gdyńska 24 A

83-330 Żukowo

Tel. 505 777 854

e-mail: malgorzata.wolecka@gmail.com

wyższe;

notariusz

-

tak

-

tak

XIV

Ośrodek Mediacji ŚLĄSKIE CENTRUM ARBITRAŻU I MEDIACJI

Fundacji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego „Facultas Iuridica”

ul. Bankowa 11b, pokój 3.41, 40-007 Katowice, Tel. kom. 515 166 005, e-mail: mediacje@us.edu.pl, www. slaskiecam.us.edu.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon , e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Anna

Bicz

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze

tak

tak

-

tak

2

Agnieszka

Bielska-Brodzik

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze

tak

tak

-

tak

3

Monika

Biernot

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze, administracyjne

tak

tak

-

tak

4

Rafał

Blicharz

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ) 515 166 005

mediacje@us.edu.pl

dr hab. nauk prawnych,

-

tak

-

tak

5

Tomasz

Cyrol

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze 

 

-

-

-

tak

6

Dorota

Giglok-Hartman

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ) 515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze,

radca prawny

tak

tak

-

-

7

Katarzyna

Grzybczyk

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ) 515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze

-

tak

-

tak

8

Paweł

Kartasiński

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ) 515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze,

tak

tak

-

-

9

Elwira

Kucharska-Stańko

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze,

tak

tak

-

-

10

Błażej

Mądrzycki

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze, doktorant WPiA UŚ

-

tak

tak

-

11

Jakub

Plaziuk

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze,

-

tak

-

tak

12

Katarzyna

Pokryszka

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze, adiunkt WPiA UŚ

-

tak

-

tak

13

Marek

Stańko

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

Wyższe prawnicze

tak

tak

tak

tak

14

Urszula

Torbus

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

 Wyższe prawnicze

-

-

tak

-

15

Andrzej

Torbus

Ośrodek Mediacji

(budynek WPiA UŚ)

515 166 005

mediacje@us.edu.pl

dr hab. nauk prawnych,

radca prawny

-

tak

-

tak

XV

CENTRUM MEDIACJI PARTNERS POLSKA ul. Wilcza 29A lok.4A, 00-544 Warszawa

Tel/faks 22 825 40 83, 22 409 53 83, www. madiacja.org, e-mail: mediator@mediacja.org

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon , e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Maciej 

Tański

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

503 306 173

e-mail: maciej.tanski@mediacja.org

ul. Wilcza 29A lok. 4A,

00-544 Warszawa

Wyższe: dziennikarstwo i nauki polityczne,

członek Społecznej Rady przy MS ds. ADR

tak

tak

-

-

2

Tadeusz  

Basznik

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

e-mail: tadeusz.basznik@mediacja.org

ul. Wilcza 29A lok. 4A,

00-544 Warszawa

Wyższe: filozof

tak

-

-

-

3

Agnieszka 

Dusińska

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

e-mail: agnieszka.dusinska@mediacja.org

ul. Wilcza 29A lok. 4A,

00-544 Warszawa

Wyższe: etnolog

tak

-

-

-

4

Hanna 

Gębczak

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

e-mail: hanna.gebczak@mediacja.org

ul. Wilcza 29A lok. 4A,

00-544 Warszawa

Wyższe: pedagog

tak

-

-

-

5

Jadwiga 

Włodarczyk

Tel./faks 22 825 40 83,

               22 409 53 83

604 853 894

e-mail: anna.kraczkiewicz@mediacja.org

ul. Konstytucji 3 Maja 4,

96-100 Skierniewice

Wyższe: pedagog

tak

-

-

-

XVI

Ośrodek Mediacyjny przy Stowarzyszeniu OVUM – Gdyńskie Centrum Mediacji

ul. Traugutta 2, 81-388 Gdynia; tel. 58 661 31 51,

e-mail: gcm@ovum.org.pl; www.ovum.org.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Jakub  

Janus

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr psycholog

 

tak

tak

tak

tak

2

Robert  

Pawłowski

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

radca prawny

 

tak

tak

tak

tak

3

Elżbieta

Pienschke

Tel. kom. 503 025 158

e-mail: e.pienschke@poczta.onet.pl

 

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr zarządzania

 

tak

tak

-

tak

4

Martyna  

Kruszyńska

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr kryminolog

 

tak

tak

tak

-

5

Mikołaj  

Magiełka

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr ekonomii

 

tak

tak

-

tak

6

Krzysztof

Urban

Tel. kom. 664 635 715

e-mail: k.urban@fotowehikul.pl

 

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr zarządzania

 

tak

tak

-

tak

7

Ewa  

Wiśniewska

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr psycholog

 

tak

tak

tak

tak

8

Kamila

Wica

Tel. kom. 505 919 765

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr prawa

 

tak

tak

Adm

tak

9

Karolina  

Walczewska

Tel. kom. 505 919 765

e-mail: walczewska.karolina@gmail.com

 

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

mgr psycholog

 

tak

tak

tak

tak

10

Wiktor  

Witkowski

Tel. kom. 791 192 962

e-mail: wwitkowski89@gmail.com

 

ul. Traugutta 2,

81-388 Gdynia

e-mail: gcm@ovum.org.pl

Tel. 58 661 31 51

Wyższe:

Radca prawny

 

tak

tak

tak

tak

XVII

Centrum Mediacji LEWIATAN

ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa

tel. (+48) 22 55 99 911; fax (+48) 22 55 99 910; e-mail: mediacje@konfederacjalewiatan.pl; www.konfederacjalewiatan.pl/mediacje

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód/język

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Kinga   

Barchoń

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

tak

2

Dobrawa   

Biadun

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

-

3

Monika    

Błaszczyk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

4

Maciej    

Bobrowicz

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

5

Marcin    

Boruc

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

-

tak

6

Alicja   

Cieśliczak-Latawiec

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

-

-

tak

7

Magdalena    

Derlecka

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

8

Magdalena    

Garbacz-Kajda

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

9

Ziemisław    

Gintowt

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

-

tak

10

Anna    

Głowacka

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

-

-

tak

11

Ewa    

Gmurzyńska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

tak

12

Hanna    

Grendel-Wielisiej

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

tak

tak

13

Janusz   

Gwiazdowski

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

tak

14

Barbara    

Kamińska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

15

Elżbieta    

Kot

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

16

Tobiasz

Kowalczyk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

17

Marta

Krzyśków-Szymkowicz

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

18

Monika

Kwiatkowska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

19

Tomasz

Maliński

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

20

Jacek

Męcina

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

-

tak

tak

21

Dorota

Michniewicz

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

22

Bartosz

Mikołajczak

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

-

tak

23

Małgorzata

Miszkin-Wojciechowska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

tak

24

Rafał

Morek

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

25

Piotr

Nowaczyk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

tak

26

Tadeusz

Piątek

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

tak

27

Sylwester

Pieckowski

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

-

tak

28

Aldona    

Pietrzak

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

29

Cristiano    

Pinzauti

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

włoski

-

tak

-

tak

30

Renata   

Piwowarska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

tak

31

Katarzyna    

Przyłuska-Ciszewska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

32

Roman    

Rewald

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

tak

tak

33

Cezary    

Rogula

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

-

tak

34

Dorota    

Rzążewska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

-

tak

35

Anna

Saczuk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

tak

-

tak

tak

36

Grażyna  

Samulska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

37

Anna    

Seaman

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

-

38

Katarzyna    

Skowrońska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

-

tak

39

Marzanna    

Sobaniec

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

40

Konrad

Sobczyk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

-

tak

41

Monika

Stachura

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

42

Magdalena   

Stalpińska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

niemiecki

-

tak

tak

tak

43

Dariusz

Startek

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

tak

tak

tak

tak

44

Mirosław    

Szafko

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

45

Dobrawa   

Szymlik-Aksamit

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

niemiecki

angielski

francuski

bułgarski

-

tak

tak

tak

46

Jakub Jan   

Świetluk

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

tak

47

Maciej    

Urbaniak

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

-

tak

48

Anna   

Wawrzyńska

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

angielski

-

tak

tak

tak

49

Artur   

Wierzbicki

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

tak

tak

50

Ewa    

Wiśniewska-Sobel

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 

-

tak

tak

tak

51

Marta    

Wysocka-Fronczek

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

tak

tak

52

Violetta    

Wysok

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

francuski

angielski

-

tak

-

tak

53

Wiesław   

Zaborowski

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

 angielski

-

tak

-

tak

54

Tomasz    

Zbiegień

ul. Zbyszka Cybulskiego

00-727 Warszawa

niemiecki

angielski

-

tak

-

tak

XVIII

CENTRUM MEDIACYJNE  przy NACZELNEJ RADZIE ADWOKACKIEJ  ul. Świętojerska 16, 00-202 Warszawa

 www. centrummediacji.nra.pl, e-mail: centrum.mediacyji@adwokatura.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon , e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Joanna

Daczyńska

Tel. 573 323 375

e-mail: adwokat@joannadaczynska.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

tak

tak

tak

-

2

Piotr

Hernik

Tel. 606 667 936

e-mail: hernik@hlaw.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

-

tak

3

Agnieszka

Iwaniuk

Tel. 507 193  962, 58 320 34 07

e-mail: iwaniukagnieszka@gmail.com

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

-

tak

4

Anna

Koziołkiewicz-Kozak

Tel. 602 749 861

e-mail: annakoziolkiewicz@wp.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

ubezp.

tak

5

Przemysław

Mogiełka

Tel. 692 158 783, 58 671 20 06

e-mail: pmogielka@kapm.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

-

tak

6

Gracjana

Mordasiewicz

Tel. 503 168 080, 58 736 17 16

e-mail: gm@hebel-masiak.pl

woj. pomorskie, zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

adm.

-

7

Beata

Nowakowska

Tel. 606 455 353

e-mail:poczta@mediatorgdansk.pl

woj. pomorskie,

zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie,

kujawsko-pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

-

tak

adm

tak

8

Monika

Świtała

Tel. 509 536 403

e-mail: adwokatswitala@wp.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

tak

tak

-

tak

9

Ewa

Szostak

Tel. 501 413 243

e-mail: kancelaria@eszostak.pl

woj. pomorskie,

warmińsko-mazurskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

tak

-

-

-

10

Anna

Tomeczkowska

Tel. 889 829 731, 58 736 17 16

e-mail: annatomeczkowska@hebel-masiak.pl

woj. pomorskie

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

tak

tak

-

tak

XIX

Ośrodek Mediacyjny Fundacji „Centrum Promocji i Rozwoju Mediacji” ul. Młyńska 3/13, 61-729 Poznań

 www. centrum-mediacji.org, e-mail: biuro@centrum-mediacji.org

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Andrzej

Gulik

Tel. 661 750 356

siedziba Fundacji

ul. Młyńska 3/13

61-729 Poznań

siedziba Oddziału Fundacji

ul. Słowackiego 44

62-065 Grodzisk Wlkp.

Wyższe: mgr prawa

 adwokat

tak

tak

tak

tak

2

Barbara

Szwak-Kowalska

Tel. 604 417 496

siedziba Fundacji

ul. Młyńska 3/13

61-729 Poznań

siedziba Oddziału Fundacji

ul. Słowackiego 44

62-065 Grodzisk Wlkp.

Wyższe: mgr prawa

 

tak

tak

tak

-

XX

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mediatorów Gospodarczych ul. Wenecjańska 7, 61-101 Poznań

e-mail: biuro@profesjonalnimediatorzy.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Andrzej

Andrzejewski

Tel. 504 121 375

e-mail: a.andrzejewski@profesjonalnimediatorzy.pl

ul. Na Stoku 5

13-300 Pacółtowo

 

Wyższe: mgr prawa

 

-

tak

tak

tak

2

Katarzyna

Dobrowolska-Weprzędz

Tel. 508 237 444

e-mail: k.dobrowolska@profesjonalnimediatorzy.pl

ul. Jelitkowski Dwór 9/17

80-365 Gdańsk

 

Wyższe: mgr prawa

budownictwo

 

 

-

tak

tak

tak

XXI

Ośrodek Mediacji Fundacji HONESTE VIVERE

ul. Amałowicza-Tatara 7, 04-474 Warszawa

tel. 22 379 75 40; e-mail: kontakt@honestevivere.org; www.HonesteVivere.org

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

miejsce mediacji

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Marcin    

Kwas

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

2

Marcin

Bandura

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

3

Marek    

Bajson

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

4

Łukasz    

Banaszek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

5

Anna    

Deszczyńska-Kwas

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

6

Anna   

Sitkiewicz-Bandura

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

7

Monika    

Pochopień-Mikołajczyk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

8

Jacek    

Golan

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

9

Paulina    

Warząchowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

10

Marcin   

Żardecki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

11

Ewelina   

Marcinkowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

12

Tomasz    

Błaszczyński

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

13

Artur   

Rostkowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

14

Michał    

Zdroik

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

15

Patryk    

Halski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

16

Tomasz

Sójka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

17

Agnieszka

Gadzinowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

18

Mark

Wojciechowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

19

Bożena

Wawrzynowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

20

Tomasz

Waligóra

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

21

Monika

Rząb

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

22

Adam

Rzepka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

23

Katarzyna

Sowa

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

24

Paula

Skrętowicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

25

Maciej

Sławiński

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

26

Iwona

Dmochowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

27

Michał

Chałupka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

28

Krzysztof   

Bednarz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

29

Elżbieta    

Kozłowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

30

Grzegorz   

Pokorski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

31

Henryk    

Kwas

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

32

Diana   

Dudek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

33

Iwona    

Pietrzak

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

34

Paulina    

Wiechno

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

35

Robert

Deszczyński

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

36

Małgorzata  

Konarska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

37

Agnieszka    

Janikowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

38

Małgorzata    

Nuckowska-Majewska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

39

Maciej    

Łabuś

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

40

Katarzyna

Wawrzynowska-Matyja

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

41

Jarosław

Leś

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

42

Jarosław   

Skowyra

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

43

Łukasz

Kaliszewski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

44

Bartosz Jacek    

Ogonowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

45

Marcelina  

Tomalczyk-Derek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

46

Malwina   

Godlewska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

47

Karolina    

Krakowiak-Jezierska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

48

Mateusz    

Derek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

49

Adrian   

Gniewaszewski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

50

Anna

Krawczyk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

51

Michał

Pająk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

52

Kamil  

Sęk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

53

Michał

Sowiński

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

54

Paulina  

Perłowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

55

Paweł

Felczak

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

56

Jakub

Dadaj

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

57

Katarzyna

Kozera

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

58

Mariusz

Być

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

59

Piotr

Piotrowicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

60

Piotr

Sójka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

61

Robert

Ignatowicy

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

62

Aleksandra

Dulewicz-Swat

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

63

Paulina

Kozłowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

64

Dorota

Brzeczczak-Zagrodzka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

65

Małgorzata

Dycha-Kasprowicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

66

Krystyna

Kołota

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

67

Agnieszka

Bienias

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

68

Magdalena

Toporowicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

69

Janusz

Klonowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

70

Ilona

Połeć

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

71

Paweł

Szafrański

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

72

Olga

Andrzejewska-Florczuk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

73

Jakub

Sokół

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

74

Violetta-Teresa

Andrzejewska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

75

Marcin

Białecki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

76

Justyna

Domaradzka-Karaś

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

77

Józef Adam

Domaradzki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

78

Marek

Rackiewicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

79

Marcin

Rojman

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

80

Sebastian

Fryśny

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

81

Jerzy

Kkinecki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

82

Katarzyna

Krystek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

83

Michał

Skrobski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

84

Waldemar

Baranowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

85

Agata

Zaborowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

86

Ewelina

Kozak

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

87

Agnieszka

Wypych

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

88

Dariusz

Kartoń

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

89

Aleksandra

Jamborska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

90

Agnieszka

Tomasiewicz-Parat

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

91

Piotr

Bołtryk

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

92

Monika

Grójec

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

93

Sylwia

Niżnik-Perkołup

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

94

 

 

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

95

Piotr

Makarewicz

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

96

Ewa

Cabała

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

97

Mariusz

Chłopecki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

98

Urszula Joanna

Kołton

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

99

Michał

Pietrzak

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

100

Łukasz

Ostrowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

101

Aleksander

Liniecki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

102

Iwona

Chrzanowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

103

Jacek

Kobierski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

104

Kajetan

Sokołowski

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

105

Barbara

Cichorska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

106

Barbara

Prokop

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

107

Katarzyna

Gierek

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

108

Patrycja

Gutowska-Kochanowska

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

109

Remigiusz

Sawicki

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

110

Magdalena

Sawicka

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

111

Paweł

Kubiak

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

112

Wioletta

Jarosz-Cecuła

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

113

Kamil

Szyposzyński

ul. Amałowicza-Tatara 7

04-474 Warszawa

 

 

 

 

 

XXII

Ośrodek Mediacji przy Stowarzyszeniu Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa, tel/fax. +48 22 826 16 72

e-mail: biuro@sidir.pl, www.sidir.pl

Postępowania mediacyjne w sporach powstałych w procesie inwestycyjnym

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

Telefon/e-mail

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Władysław

 Białachowski

Tel. + 48 604 189 911

wb@b-act.com.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

2

Andrzej

 Bochiński

Tel. + 48 604 250 777

a.bochinski@op.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

3

Zbigniew

 Boczek

Tel. + 48 601 531 515

zbigniew.boczek@

euroinstytut.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

4

Krzysztof

 Czeszejko-

 Sochacki

Tel. + 48 602 433 733

krzysztof@czeszejko.pl

Wyższe: adwokat

-

tak

-

tak

5

Ryszard

 Dubno

Tel. + 48 693 552 401

ryszard@dubno.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

6

Mariusz

 Fistek

Tel. + 48 696 636 278

fiestek.mariusz@gmail.com

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

7

Mieczysław

 Grabiec

Tel. + 48 602 195 849

mietekgrabiec@wp.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

tak

-

tak-

8

Adam

 Hajda

Tel. + 48 601 487 925

adam@adrom.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

9

Joachim

 Hilla

Tel. + 48 601 221 282

office@hilla.eu

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

10

Witold

 Jurcewicz

Tel. + 48 601 315 720

wjurcewicz@djbw.pl

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

11

Stanisław

 Karczmarek

Tel. + 48 502 028 051

s.kaczmarek@sbk-

mandatum.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

12

Monika

 Karczmarek-

 Nowak

Tel. + 48 793 593 507

m.u.k@wp.pl

Wyższe: mgr prawa

-

-

-

tak

13

Jakub

 Kępiński

Tel. + 48 609 483 738

jakep@amu.edu.pl

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

14

Włodzimierz

 Kiernożycki

Tel. + 48 601 950 011

w.kiernozycki@gmail.com

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

15

Sławomir

Kośmiński

Tel. + 48 606 145 655

Slawomir.kosminski@

outlook.com

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

16

Krzysztof

 Kowalczyk

Tel. + 48 883 363 228

krzysztof.kowalczyk@

bsjp.pl

Wyższe: radca prawny

-

-

-

tak

17

Małgorzata

 Kuczewska-

 Łaska

Tel. + 48 691 595 909

m.kuczewska@wp.pl

 

Wyższe: magister

-

-

-

tak

18

Tomasz

 Latawiec

Tel. + 48 605 315 032

tomasz.latawiec@

biktl.com.pl

Wyższe: inżynier

-

-

-

tak

19

Janusz

 Marciniak

Tel. + 48 784 219 802

marciniak.janusz@wp.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

tak

-

tak

20

Maria

 Meller-

 Michałowska

Tel. + 48 603 953 426

mariem@wp.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

21

Piotr

 Nowaczyk

arb@piotrnowaczyk.com

Wyższe: adwokat

-

tak

-

tak

22

Jacek

 Piliszek

Tel. + 48 608 513 585

j_piliszek@poczta.onet.pl

Wyższe: dr inżynier

-

tak

-

tak

23

Jerzy

 Pośnik

Tel. + 48 502 159 456

jppconsult@softland.com.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

24

Marek

 Rdutłowski

Tel. + 48 608 389 953

ma-rd@cocmopoli.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

25

Tomasz

 Skoczyński

Tel. + 48 605 181 820

tomasz.skoczynski@

skp-kancelaria.pl

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

26

Piotr

 Skrzypczak

Tel. + 48 784 953 051

p.skrzypczak@kancelaria-

skrzypczak.pl

Wyższe: radca prawny

-

-

-

tak

27

Edyta

 Snakowska-

 Estorninho

Tel. + 48 608 370 200

esnakowska@gmail.com

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

28

Ryszard

 Stopa

Tel. + 48 602 244 808

stopa@stopa.pl

Wyższe: adwokat,

radca prawny

-

tak

adm

tak

29

Agnieszka

 Suchecka

Tel. + 48 664 701 510

a.suchecka@bssk.pl

Wyższe: radca prawny

-

tak

-

tak

30

Jacek

 Walczykowski

Tel. + 48 600 900 901

jacek.walczykowski@

gmail.com

Wyższe: radca prawny

-

-

-

tak

31

Paweł

 Zejer

pawel.zejer@pro.onet.pl

Wyższe: mgr inżynier

-

-

-

tak

XXIII

Ośrodek Mediacji i Pozasądowych Metod Rozwiązywania Sporów

ul. Juliusza Lea 202a, 30-133 Kraków

tel. 12 312 03 77, e-mail: sad@arbitrazmediacja.pl, www.arbitrazmediacja.pl

 

Lp.

Imię

Nazwisko

Kontakt - Kompetencje

Obszary mediacji

telefon, e-mail,

 

Wykształcenie, zawód

RODZINNE

CYWILNE

PRACY

GOSP

1

Monika

Kraska

Tel. 781 277 743

e-mail: monika@wp.pl

ul. Miodowa 10

83-400 Kościerzyna

 

 

-

tak

-

-

2

Łukasz 

Kret

Tel. 694 330 130

e-mail: lukaszkret@wp.pl

ul. Żwirki i Wigury 11/10

83-000 Pruszcz Gdański

 

 

 

 

-

tak

-

-