-A +A

Godziny urzędowania

  • BOI: 7:30-15:30 | pn. 7:30-18:00
  • Biuro Podawcze: 7:30-15:30 | pn. 7:30-18:00
  • Punkt K​RK: 8:30-15:00 | pn. 8:30-18:00

Najważniejsze Telefony

  • Centrala Sądu: 58 32-13-199
  • Sprawy karne: 58 32-13-268
  • Sprawy cywilne: 58 32-13-269

Lista sędziów i referendarzy

I Wydział Cywilny

  1. Cichosz Marcin - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Karwowska Ewa - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Bartnik Mariusz - podział czynności
  4. Gancarz Marzena (Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka ws. cywilnych) - podział czynności
  5. Gieral-Siewielec Agnieszka - podział czynności
  6. Górnikiewicz-Wróbel Izabela - podział czynności
  7. Gołuńska-Łupina Adrianna - podział czynności
  8. Grygiel-Stelina Beata - podział czynności
  9. Janicka Małgorzata - podział czynności
  10. Jank Michał - podział czynności
  11. Lemańczyk-Lis Magdalena - podział czynności
  12. Sarzyńska Karolina - del. do SA
  13. Bakuła-Steinborn Monika - del. do SO - podział czynności
  14. Kulawik-Rudzińska Ewa - del. do SO - podział czynności
  15. Próba Marzanna - del. do SO (Referendarz sądowy) - podział czynności

II Wydział Cywilny Rodzinny

  1. Bogucka Alicja - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Czynsz-Wolska Magdalena - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Breza-Kłos Wiesława - podział czynności
  4. Chybicka Dorota - podział czynności
  5. Grzenkowska Ewa - podział czynności
  6. Langowska Monika - podział czynności
  7. Oczkowska-Kochańska Agnieszka - podział czynności
  8. Piątek Jolanta - podział czynności
  9. Wcisło-Szczygieł Magdalena - podział czynności
  10. Zimmermann Tomasz - podział czynności
  11. Żurek Izabela - podział czynności
  12. Łukaszun-Kalita Anna - podział czynności
  13. Grabda Marzena - del. do SO - podział czynności
  14. Pietrzycka Grażyna - Referendarz sądowy - podział czynności

Sekcja do Spraw Rodzinnych Odwoławczych w ramach II Wydziału Cywilnego Rodzinnego

  1. Jaros Ireneusz - Kierownik Sekcji - podział czynności
  2. Bądz Wojciech - podział czynności
  3. Orlikowski Mariusz - podział czynności
  4. Rozwadowski Kornel - podział czynności
  5. Żywicka-Witt Jolanta - podział czynności

III Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Gajewski Krzysztof - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Wiecka-Jelińska Joanna - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Czapiewska Halina - podział czynności
  4. Mathea Bożena - podział czynności
  5. Tarkowska Dorota - podział czynności
  6. Wojciszke Agata - podział czynności
  7. Zioła Łukasz (Rzecznik Prasowy ds. cywilnych) - podział czynności
  8. Długosz Wioletta - Referendarz sądowy - podział czynności

IV Wydział Karny

  1. Wiśniewska-Kołodziejczyk Joanna - Przewodniczący Wydziału (Koordynator ds. współpracy międzynarodowej i praw człowieka ws. karnych) - podział czynności
  2. Kapała Marek - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Boguszewski Radomir - podział czynności
  4. Hartuna Maria - podział czynności
  5. Jedynak Lidia - podział czynności
  6. Kaczmarek Aleksandra - podział czynności
  7. Kahsin Bartosz - podział czynności
  8. Kokoszczyńska Agnieszka - podział czynności
  9. Studzienny Robert - podział czynności
  10. Dampc Michał - del. do SO - podział czynności
  11. Nowopolski Leszek - del. do SO - podział czynności

V Wydział Karny Odwoławczy

  1. Stępniak Beata - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Skwarcow Marek - Zastępca Przewodniczącego Wydziału (Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego) - podział czynności
  3. Albrecht Marzena - podział czynności
  4. Brzozowski Sebastian - podział czynności
  5. Czaja Anna - podział czynności
  6. Czaplińska Magdalena - podział czynności
  7. Daraszkiewicz Dagmara (Koordynator ds. edukacji prawnej) - podział czynności
  8. Frycz Edyta - podział czynności
  9. Hodysz Anna - podział czynności
  10. Koperska-Kuc Ewa - podział czynności
  11. Nowacka Barbara (Prezes Sądu Rejonowego w Sopocie) - podział czynności
  12. Pasternak Mariusz - podział czynności
  13. Retyk Izabella - podział czynności
  14. Stożyński Szczepan - podział czynności
  15. Studzienna Joanna - podział czynności
  16. Westphal-Kowalska Małgorzata - podział czynności
  17. Łyżwińska Joanna - podział czynności
  18. Kokoszczyński Marcin - del. do SA - podział czynności

VI Wydział Penitencjarny

  1. Kierszka Magdalena - Przewodniczący Wydziału (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  2. Matuszewski Piotr - Zastępca Przewodniczącego Wydziału (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  3. Domagała Małgorzata (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności
  4. Goc Marek - podział czynności
  5. Kasprzyk Marlena (Wizytator ds. penitencjarnych) - podział czynności

VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

  1. Antoniewicz Katarzyna - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Piotrowska Ewa - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Bednarska Małgorzata - podział czynności
  4. Dawidowska-Myszka Ewa - podział czynności
  5. Gelner Jolanta - podział czynności
  6. Markiewicz Paula - podział czynności
  7. Popielińska Monika - podział czynności
  8. Skórzewska Justyna - podział czynności
  9. Szulczewska Wiesława - podział czynności
  10. Trybulec-Czernek Elżbieta - podział czynności
  11. Turowska Agnieszka - podział czynności
  12. Wojnicka-Blicharz Joanna - podział czynności
  13. Woszczyński Wojciech - podział czynności
  14. Golba-Kilian Beata - del. do SA - podział czynności

IX Wydział Gospodarczy

  1. Kiedrowicz-Kopeć Magdalena - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Mankiewicz Agnieszka - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Kondracka Karolina - podział czynności
  4. Leśniewicz Małgorzata - podział czynności
  5. Miastkowski Marek - podział czynności
  6. Nowicki Mariusz - podział czynności
  7. Olszewski Jarosław - podział czynności
  8. Piankowska Agnieszka - podział czynności
  9. Sporek Filip - podział czynności
  10. Szlendak-Karwowska Zofia - podział czynności
  11. Wasilewska Monika - podział czynności
  12. Kiełkowska Joanna - del. do MS od 01.01.2005 na czas nieokreślony
  13. Mrugała Łukasz - Referendarz sądowy - podział czynności

X Wydział Wizytacyjny

  1. Terlecki Rafał - Prezes (Sędzia Sądu Apelacyjnego w Gdańsku) - podział czynności
  2. Solecki Krzysztof - Wiceprezes - podział czynności
  3. Łaguna-Popieniuk Joanna - Wiceprezes - podział czynności
  4. Bojko-Szczegiecka Bożena (Wizytator ds. wieczystoksięgowych) - podział czynności
  5. Brzozowska Katarzyna (Wizytator ds. pracy i ubezpieczeń społecznych) - podział czynności
  6. Chrzanowska Magdalena (Wizytator ds. cywilnych) - podział czynności
  7. Grodziński Marek (Wizytator ds. gospodarczych) - podział czynności
  8. Jasinkiewicz Przemysław (Wizytator ds. egzekucyjnych) - podział czynności
  9. Kołodziej Dorota (Wizytator ds. cywilnych) - podział czynności
  10. Szteler-Olszewska Aneta (Wizytator ds. karnych) - podział czynności
  11. Szulc-Kozik Joanna (Wizytator ds. karnych) - podział czynności
  12. Ważny Ewa (Wizytator ds. rodzinnych i nieletnich / Koordynator ds. mediacji ws. rodzinnych i nieletnich) - podział czynności
  13. Zimny Janusz (Wizytator ds. karnych) - podział czynności

XI Wydział Wykonawczy

  1. Błaszczyk-Sobczyk Iwona - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Olszewska-Dubowicz Jolanta - del. do SO - podział czynności

XII Wydział Gospodarczy Odwoławczy

  1. Gajewska Małgorzata - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Brzoza Anna - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Górniak Ewa - podział czynności
  4. Kardaś Dariusz - podział czynności
  5. Safader-Skwarlińska Jolanta - podział czynności
  6. Tułodziecki Mirosław - podział czynności
  7. Różalska Anita - del. do SO - podział czynności

XIV Wydział Karny

  1. Adamski Tomasz - Przewodniczący Wydziału (Rzecznik Prasowy ds. karnych) - podział czynności
  2. Ratusznik Krzysztof - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Fortuna Magdalena - podział czynności
  4. Kaźmierczak Mariusz - podział czynności
  5. Makowska-Lange Anna - podział czynności
  6. Skórzewski Adam - podział czynności
  7. Więckowska Joanna - podział czynności
  8. Willma Angelika - podział czynności
  9. Wojtaszko Andrzej - podział czynności
  10. Blank Danuta - del. do SO - podział czynności
  11. Haliński Andrzej - del. do SO - podział czynności
  12. Jobska Monika - del. do SO - podział czynności

XV Wydział Cywilny

  1. Baraniecka-Galińska Joanna - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Kazaniecka-Kapała Katarzyna - Zastępca Przewodniczącego Wydziału (Koordynator ds. mediacji ws. cywilnych) - podział czynności
  3. Braciszewicz Krzysztof - podział czynności
  4. El-Hagin Magdalena - podział czynności
  5. Kowalski Piotr - podział czynności
  6. Malak Urszula (Pełnomocnik w SO ds. wdrożeń systemów informatycznych) - podział czynności
  7. Misiurna Małgorzata - podział czynności
  8. Piotrowska Agnieszka - podział czynności
  9. Tamowicz Ewa - podział czynności
  10. Włosiński Wojciech - podział czynności
  11. Glembin Marian - del. do SO - podział czynności
  12. Siemko Joanna - Starszy Referendarz sądowy - podział czynności

XVI Wydział Cywilny Odwoławczy

  1. Kamińska Sylwia - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Jensko Marcin - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności
  3. Budzisz Dorota - podział czynności
  4. Czerniak-Wołochowska Hanna - podział czynności
  5. Koczyk Krzysztof - podział czynności
  6. Witt Włodzimierz - podział czynności
  7. Zawrot Jarosław - podział czynności
  8. Długosz Wioletta - Referendarz sądowy - podział czynności

XVII Wydział Własności Intelektualnej

  1. Midziak Wojciech - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Klawonn Weronika - podział czynności
  3. Szarmach Ewa - podział czynności

Izba Morska przy SO

  1. Meissner Michał - Przewodniczący Wydziału - podział czynności
  2. Urban Jarosław - Zastępca Przewodniczącego Wydziału - podział czynności

Odwoławcza Izba Morska przy SO

  1. Gnatowski Michał - Przewodniczący Wydziału - podział czynności